To rádi kupujete

čaj 

čaj

Cílem Zeleného Draka® je zapůsobit s čajem.

Čaj je nejdůležitějším nápojem na světě hned po vodě. Pro miliardy lidí je čaj dennodenní hasič žízně a pro miliony znalců se stal čaj jejich klíčem k jedinečným zážitkům a smyslovým potěšením.Zeleného Draka® fascinuje čaj starobylou historií, nepřeberným množstvím druhů a různých chutí.

Čaj vnímáme jako zdroj komplexní pohody a nezapomenutelných okamžiků vážících se k pití tohoto různorodého nápoje. Tuto fascinaci chceme zachovat a předat Vám a Vašim zákazníkům.

Čajová bohatost bez konce.

Vzrušující chuť čaje je v jeho nesčetných formách. Proto Zelený Drak nabízí mnoho čajových variací. Též výrobky z konvenčního a ekologického zemědělství tzv. BIO čaje jsou zde pro Vás. Můžete se těšit na vysoce kvalitní zelený čaj, klasické černé čaje, geniální ovocné a vyvážené bylinné čaje, oolong čaje, bílé čaje, zajímavé odrůdy čaje a mnoho dalšího. Kvalita čajů bez kompromisů. Inspirujte se čajem.

Žádné ústupky týkající se kvality, neděláme. Široká škála použitých přírodních aromatických látek naznačuje, že nejsme spokojeni s průměrem. Máme k dispozici velký rozsah organických čajů pro velmi náročné konzumenty. Nepodceňujeme ani vzhled čajů. Mnoho směsi je obohaceno o atraktivní plátky a kusy ovoce. Tímto způsobem jsou vytvořeny čaje, které nepřesvědčují své zákazníky, ale inspirují je.

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 116 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 116 položek

QR kód

Naposledy zobrazené

Žádné produkty

Menu

Porovnat 0