Katalog

To rádi kupujete

zelený čaj čistý 

zelený čaj čistý

Japonský zelený čaj - v Evropě je tato kvalita jen zřídka k dostání.

Pro mnohé je zelený čaj nápoj. Pro většinu Japonců je tento zelený čaj všechno. Japonci berou zelený čaj jako samozřejmý požitek při každé příležitosti. Zelený čaj je klíčem k dochované čajové ceremonii, která se provádí přesně tak, jak před staletími. Žádný zázrak, že několik celosvětově nejlepších zelených čajů pochází právě z Japonska.

Nejlepší podmínky pro nejlepší zelené japonské čaje.

Producent čajů Nippon žije pouze z tuzemské poptávky, jen nepatrné množství zeleného japonského čaje opustí ostrovní stát. Proto jsou u nás japonské čaje něco zcela zvláštního. Nenechte si ujít zelený Japonský čaj JAPAN SENCHA MIZUKI BIO.

Na jihu země na ostrově Kyushu se daří hodnotným zeleným Bio čajům. Především region v okolí Kirishima nabízí nejlepší úrodu. Neboť její výživná vulkanická půda je neustále pokryta mlhou, která zajistí optimální teplotu a vlhkost vzduchu.

Japonské know how. Velké množství temně zelených čajových listů.

Proslulé odrůdy jsou Gyokuro a Sencha. Matcha je znám především prostřednictvím tradiční čajové ceremonie. Tencha, Gyokuro a Kabusecha se sklízejí zpravidla jednou za rok a je zde zahrnuto zvláštní zpracování: známé jako stínování. Čtyři týdny před sklizní se čajové keře přikryjí plachtou. Chrání rostliny před sluncem a ty začnou produkovat doplňkový chlorofyl. Výsledek: temně zelené čajové listy, zářící zelená barva šálku a aminokyseliny vytvoří líbeznou chuťovou nuanci.

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek

QR kód

Naposledy zobrazené

Žádné produkty

Menu

Porovnat 0